Trixie ochranná síť 6 x 3 m

TOP 5 v kategorii Ochranné sítě a mříže pro kočky

Trixie ochranná síť 6 x 3 m

voděodolná bezpečnostní síť z pevného nylonu lze použít uvnitř i venku velikost oka: 3 x 3 cm průměr vlákna na černé síti: 1 mm průměr vlákna na transparentní síti: 0,2 mm lze...
Doporučená nabídka HappyZoo

černé

• Cena!
    • Kvalita
    • Hmoždinky, provázek a háčky v balení

Super síť na balkon proti holubům cca 1,5m x 6m.

• , zakoupeno v HappyZoo

Uvedenou síť jsme nainstalovali proti náletu holubů na náš balkon. JE TO TEPRVE TÝDEN A JSME MOC SPOKOJENI, PROTOŽE JE KONEC NEPOŘÁDKU NA BALKONĚ. UŽ TO BYLO NEÚNOSNÉ.PŘEJI HODNĚ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ A MY JSME UŽ OBJEDNALI A DNES OBDRŽELI DALŠÍ SÍŤ PRO NAŠEHO INVALIDNÍHO SOUSEDA. NAŠE KOČIČKA VÁM DĚKUJE ZA PAMLSEK, ALE ŠKODA, ŽE VE DRUHÉ OBJEDNÁVCE UŽ NEBYL - NEVADÍ.I TAK VŠE OK.

• , zakoupeno v krmeni.cz

• vyhovuje.

Druh
sítě
Barva
černé

voděodolná bezpečnostní síť z pevného nylonu lze použít uvnitř i venku

• velikost oka: 3 x 3 cm
  • průměr vlákna na černé síti: 1 mm
  • průměr vlákna na transparentní síti: 0,2 mm

lze použít i pro koťata síť lze snadno opravit

Vyrábí se v barvách: černá, transparentní (průhledná).

Pro určení správného rozměru změřte výšku od kraje balkonu ke stropu, pokud má balkon balustrádu, doporučujeme změřit od podlahy balkonu.

Přestože díky malým očkům lze využít i pro koťata a kočky s malými hlavičkami, doporučujeme před instalací sítě ověřit, že kočce hlava okem neprojde. Vyvarujeme se tak případným zraněním.

Instalace sítě je jednoduchá. Má několik variant - pomocí upínacích hliníkových tyčí, na balkon - pokud je další balkon nad Vaším - pomocí skobiček do stěny, na zábradlí - pomocí svorek k tomu určených.

Balení obsahuje skoby, hmoždinky a upevňovací lano.

Instrukce k instalaci:

Dříve než začnete vyvrtávat díky do stěn balkonu, ujistěte se, že je to povoleno!

Ověřte, zda velikost sítě odpovídá velikosti prostoru, kam má být umístěna. Síť nejdříve napněte na výšku, a poté na šířku a připevněte bočními provázky. Při správném upevnění musí mít každé očko tvar kosočtverce (viz obr. Abb.1). Na druhé straně by ale měla síť zůstat lehce prověšená, aby po ní kočka nemohla šplhat!

Pro upevnění skobiček nejdříve vyvrtejte potřebné množství děr do stěn balkonu a balustrády. Otvory by měly být dostatečně blízko sebe, aby nevznikly mezi sítí a stěnou mezery, jimiž by kočka mohla prolézt (viz obr. Abb.2).

Doporučujeme okraje sítě zpevnit propletením provázku - lanka (viz obr. Abb.3).

Nakonec síť pověste, napněte a uvažte všechny provázky.

Instrukce k instalaci bez vrtání:

Pokud nemáte možnost vrtání, síť upevníte pomocí hliníkových teleskopických tyčí (lze zakoupit u specializovaných prodejců)

Poznámka:

Vemte prosím na vědomí, že transparentní síť je méně odolná teplotním a pověstrnostním podmínkám než v černé barvě (v letním období se proto může prověsit, v zimním období...

• Cena!
    • Kvalita
    • Hmoždinky, provázek a háčky v balení

Super síť na balkon proti holubům cca 1,5m x 6m.

• , zakoupeno v krmeni.cz

• vyhovuje.
  • , zakoupeno v ForDogs.cz

• je to co jsem potřeboval
    • není český návod

plně vyhovuje našim potřebám,výborná kvalita

• , zakoupeno v HappyZoo

• Asi splňuje to, co jesem od něj čekal
    • Kazová oka za tu cenu bych tam prostě nečekal. Stalo se :-(

Koupil jsem dva výrobky firmy Trixie údajně madi in Italy, ale mám pocit, že jsou spíše made in CHINA